היתרונות הבריאותיים של דבש מנוקה עלולים להפתיע אתכם

עודכן ב: 25 מאי 2020

התכונות האנטיבקטריאליות של דבש המנוקה הם שהבדילו אותו מהדבש המסורתי. ... בנוסף, לדבש המנוקה יש יתרונות אנטי-ויראליים, אנטי-דלקתיים ונוגדי חמצון.


דבר מדהים שלמדתי על דבש מנוקה הוא שהאנזימים שלו יוצרים מי חמצן טבעי הנדרשים לגוף. לדבש יש גם ויטמיני B, ויטמין C, ומינרלים כמו סידן, ברזל, אבץ, אשלגן, זרחן, מגנזיום, סלניום וכרום.


דבש רגיל "מלוקט" ע"י הדבורה ממיני פרחי בר רבים הקיימים בטבע - זה נקראה בשפה מקצועית Multi-floral, כמו כן, פרחי בר אלו חשופים לפגיעות חום ונזקי טבע או נזקים אחרים שנגרמים על ידי בני אדם, כגון ריסוס ודישון בחומרים כימיים, אשר מועברים לפרח ולצוף הפרח בעת גדילתו. לעומת זאת דבש המנוקה הוא דבש שמקורו רק מצמח המנוקה (Mono floral) הגדל באזור פראי ביערות ניו זילנד. אנשים כמעט ולא מגיעים לאזורים אלו כיוון שהוא הררי מאוד וקשה לטיפוס והליכה, כך שצמח המנוקה נשמר בצורתו הטבעית. כמו כן דבש מנוקההינו בעל תכונות אנטיבקטרליות אשר באות לידי ביטוי בכושר "הלחימה שלו עם בקטריות בגוף. בהשוואה לדבש רגיל שהינו חלק ואחיד בצבע, דבש המנוקה בעלה צבע יותר כהה, סמיך יותר, צמיגי, ארומתי ועוצמתי בטעמו.
12 צפיות0 תגובות
  • Facebook

עשו לנו לייק

ניתן ליצור קשר:

במייל:  vidalanehealth@gmail.com

כתובתנו: הערבה 1 גבעת שמואל (לא ניתן לאסוף פריטים מכתובת זאת)

טלפון: 03-5040830

הצטרפו לקבלת עידכונים חמים

* משלוח חינם לערים מרכזיות. ניתן ליצור קשר לישובים מרוחקים